O Hep Gülen Fotoğraflar

O Hep Gülen Fotoğraflar
Fotoğraf Kaynak: www.pinterest.com


O hep gülen fotoğraflar ... 

Biri yaklaşıp ''buraya bak çekiyorum'' dediğinde hemen yüzümüzde bir tebessüm oluşur ya da oluşurdu şimdilerde insanlar garip mimiklerde poz vermeyi marjinal görüp seviyor sanırım :)

Fotoğrafın amacı anı dondurmak, geçmişin hatırlanmasını sağlamak belki de... Mutlu olmak istiyoruz geriye dönüp baktığımızda iyi ki demek istiyoruz. Belki de bundan her kare de keyifli bir gülüş tatlı bir tebessüm aramamız.

En çokta aile fotoğrafları güvende hissettiğimiz, birlikteliğin enerjisini aldığımız... ve her bakıldığında o kareden fışkıran sıcaklık...

Keşke hep orda kalabilsek hep o karede ve hiç ayrılıklar olmasa hüzün uğramasa kalplere ve gözler hiç ıslanmasa mutluluk daim olsa ... Neyse ki cennet diye bir gerçek var bu doyumsuz istekleri karşılayabilecek bir cennet... Dünyada da cennetin numunesi huzurlu yuvalarda yaşama duasıyla :)

Yazarın diğer yazıları için tıklayınız..
Sonraki Yazı
« Önceki Yazı
Önceki Yazı
Sonraki Yazı »

2 Yorum

Yap Bir Yorum
16 Ağustos 2014 02:19 ×

Amin :)
(h) Çok hoş bir paylaşım olmuş, tebessüm de ettirdi mutlu da olduk :)

Yanıtla
avatar
Tuba Dik
YAZAR
16 Ağustos 2014 09:22 ×

:) ne mutlu o zaman :)

Yanıtla
avatar

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz. Yoruma Emoji EkleYoruma Emoji Ekle

Yorumunuz için teşekkür ederiz.