İsmail Abi Gibi Olmak

İsmail Abi Gibi Olmak
Fotoğraf Kaynak:listelist.com
Bu yazımla beraber bir nebze olsun içimdeki duyguları sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

İsmail Abi Gibi Olmak

Bir çoğumuz onu Leyla ile Mecnun dizisinde Serkan KESKİN'in canlandırdığı neşeli, hayata karşı daima pozitif bakan, cebinde parası olmasa bile insanın mutlu olabileceğini gösteren İsmail Abi olarak tanıdık.
Hepimizin illa ki vardır bir sevdiği veya bekleyeni...
Ama en çok kimi sevdiysek ilk önce o terk eder. Benim için İsmail Abi; sabrın, adamlığın, beklemenin ve abiliğin sembolüdür.
Oynadığı tüm bölümlerinde sadece bir bölüm de mutlu olmuştur o da onun Şekerparesidir. İsmail Abi karakterinin biz izleyicilere vermek istediği mesaj ise hayatımız da mutlu olmak için illa ki paranın, lüks hayatın veya kaliteli giysilerin olması gerekmediğini insan sevdikleriyle beraber mutlu olabileceğini göstermeye çalışmıştır.

Kısacası İsmail Abi, varılması gereken insani bir mertebedir. Eğer onun gibi olmak istiyorsanız en güzel duyguların insanı olmanız gerekmektedir. Diziyi hiç izlemeyen okuyucularım için hala İsmail Abi'yi tanımak için geç kalmış sayılmazsınız...

Yazarın diğer yazıları için tıklayınız..
Sonraki Yazı
« Önceki Yazı
Önceki Yazı
Sonraki Yazı »

4 blogger-facebook

Click here for blogger-facebook
Hilal
admin
19 Mayıs 2017 02:08 ×

Leyla ile Mecnun dizisinin en sevdiğim karakterini ne kadar güzel betimlemişsiniz. O gemi bir gün gelecek diye hepimize hayata dair umut aşılayan güzide insan İsmail abi. Burak Aksak ve Serkan Keskin'e bizi İsmail abiyle tanıştırdığı için teşekkür ediyorum. Ayrıca bu güzel yazı için size teşekkürü bir borç bilirim. Kaleminize sağlık:) (h) Yazılarınızın devamını dilerim..

Reply
avatar
Okan Yüklet
admin
19 Mayıs 2017 02:14 ×

Ben de teşekkür ederim hilal hanım İsmail Abi gibi olmak dileğiyle :)

Reply
avatar
20 Mayıs 2017 14:23 ×

Ne denir ki bu yazının üstüne. Eline sağlık :) Aramıza hoş geldin. :-t

Reply
avatar
Okan Yüklet
admin
20 Mayıs 2017 14:55 ×

Hoşbuldum sayın mustafa başaran 😊

Reply
avatar

Yorum yazabilmek için:
Yorumlama biçimi seçeneklerinden profil üyeliğiniz yoksa; Adı/URL profilini seçip kendi belirlediğiniz isimle URL kısmını boş bırakarak yorum yazabilir ya da Anonim profili seçeneği ile isimsiz olarak yorum yapabilirsiniz. DönüştürmeDönüştürme Yoruma Emoji EkleYoruma Emoji Ekle

Yorumunuz için teşekkür ederiz.